zzz

Link do wywiadu na Youtube :   https://www.youtube.com/watch?v=ega9C893tXU

Zapraszamy na dynamiczny i zabawny warsztat o istocie bliskich relacji oraz o życiu bardziej autentycznym, pełnym pasji i radości.Michael Rice przedstawi i zaoferuje Tobie świeże spojrzenie na działanie fundamentalnych sił kreacji w kosmosie, które bezpośrednio wpływają na to jak myślimy, czujemy i działamy, w rezultacie kształtujących podstawy wszystkich naszych przekonań, zachowań i doświadczeń.

Innymi słowy: zupełnie na nowo spojrzymy na nasze życie.

Podczas tego warsztatu:

  • Odkryjemy czym są podstawowe impulsy Życia.
  • Dowiemy się jak energie, które poruszają się w geometrycznym wzorach generują i manifestują wszystko to, kim my jesteśmy i iczym jest wszystko dookoła nas.
  • Będziemy badać harmoniczne oddziaływanie pomiędzy dwiema fundamentalnymi siłami, które leżą u podstaw rzeczywistości.
  • Rozwiniemy głębsze zrozumienie zasad polaryzacji przeciwstawnych i uzupełniających się jakości w związkach międzyludzkich.
  • Będziemy się dzielić tym, czego pragniemy, w szczególności w odniesieniu do naszych bliskich relacji.
  • Staniemy się świadomi tego, jak możemy wykorzystać tą informację, aby wzbogacić i podnieść na wyższy poziom nasze życie i ludzi wokół nas.
  • Dowiemy się jak uaktualnić i pozytywnie wyrażać naszą siłę, piękno, pasję, obecność i umiejętność dzielenia się miłością.

To seminarium z pewnością będzie zabawnym wyzwalającym i inspirującym wydarzeniem z dużą dawką humoru i aktywnym udziałem uczestników. Zatem dołącz do naszej wspólnej przygody z wewnętrznymi aktywnościami kosmosu, aby zobaczyć jak one działają w naszych umysłach i sercach. Poczuj naprawdę jak to jest wiedzieć, kim jesteś i jak być szczęśliwym.

A oto projekty i realizacje bioarchitektoniczne Michaela Rice’a uwzględniające zasady Świętej Geometrii i odzwierciedlające proporcje istniejące w Naturze. Znajomość zasad, wedle których porusza się i rozwija Natura można wykorzystać po to, aby uzyskać głęboką harmonię zarówno w swoim otoczeniu, jak i we własnym wnętrzu.

 

Podczas warsztatów dowiesz się i doświadczysz jak to działa.

Więcej o Michaelu i jego aktywnosci zobacz tu:  www.beautyandtruth.org iwww.bioarchitecture.ie
Czekamy na Ciebie!
Oto szczegóły organizacyjne:
Przewidujemy dwie formy spotkań: 

Wprowadzające spotkanie wieczorne: 

Kiedy : 8 sierpnia 2014, godzina 18.00,   Cena: 45 zł
2 dniowy warsztat z pogłębioną praktyką: 

Kiedy: 09-10 sierpnia 2014 (sobota-niedziela)  Cena: 590 zł
Gdzie: 
Centrum Jogi,
Wrocław, Rynek 48, V piętro
Informacja i rezerwacja:
Tomasz@deeppower.pl, tel. 793 306 237
Zarezerwuj już teraz,  ilość miejsc ograniczona:)