Cena od 4400 zł

unnamed  unnamed (1)  domki letniskowe Święcany widokC domki letniskowe Święcany widokB domki letniskowe Święcany widokA unnamed (1) unnamed1 domki letniskowe Święcany widok3 unnamed (3)  unnamed (2)

MIESZKO

Powierzchnia użytkowa………………………- 40,09 m2
Powierzchnia zabudowy ………………………- 57,46 m2
Wymiary (maksymalne)….…………..– 10,85 m x 6,72 m
Wysokość budynku………………………………- 5,85 m
Kubatura………………………………………- 362,88 m3
Powierzchnia dachu…………………………- 150,12 m2
Kąt nachylenia dachu…………………………………- 34°
Minimalne wymiary działki…………-14,85 m x 10,72 m

Niewielki domek na planie okręgu i prostokąta z dachem wielospadowym , przewidziany do realizacji w dowolnej technologii biobudownictwa. Domek inspirowany jest architekturą regionalną Małopolski, może być dostosowany detalami konstrukcji dachu i rodzajami okiennic również do innych regionów Polski. W wyższej części domku na planie okręgu znajduje się salon z aneksem kuchennym ,w którym przewidzanie są duże przeszklenia realizowane jako stałe lub jako otwierane drzwi balkonowe.

Oferujemy projekty architektoniczne domów pozwalające chronić Wasze zdrowie i kieszeń, a środowisko naturalne, w którym żyjemy nie ucierpi z powodu ich budowy. W wykonawstwie budynku przewidziane jest użycie wyłącznie naturalnych, najchętniej lokalnych materiałów, a także w miare możności materiałów z recyklingu. W projektach nie stosujemy z zasady materiałów ropopochodnych, oprócz izolacji fundamentów (EPS), o ile wykonane są one z betonu. Konstrukcja ścian- szkieletowa drewniana może być wypełniona dowolnie w wybranych przez inwestora naturalnych technologiach – glina lekka, strawbale (kostki słomy), kompozyt konopny lub kombinacja tych metod. Nasze projekty katalogowe zawierają również rozwiązania dla hybrydowego ogrzewania budynku – projekty wykonawcze ściany cieplnej, kominków akumulacyjnych (efetywne spalanie,ograniczenie emisji spalin). Proponujemy również w projektach branżowych rozwiązania dla instalacji gromadzenia i wykorzystania w gospodarstwie domowym wody deszczowej. Na życzenie klienta wykonywana jest przed wykonaniem projektu za dodatkową opłatą radiestezyjna i geomantyczna analiza działki, która staje się następnie podstawą do zaprojektowania układu pomieszczeń i podziału funkcji, pozwalającego na optymalne wykorzystanie energetyki miejsca.